Mede mogelijk gemaakt door
provincie drenthe

De Combinatiefunctionarissen Sport van de gemeente Tynaarlo.

De Combinatiefunctionaris is de schakel tussen gemeente, sport- en cultuuraanbieders, scholen, studenten van de sportopleiding en natuurlijk de inwoners van de gemeente Tynaarlo.

 

De Combinatiefunctionarissen verzorgen een uitgebreid sportaanbod. Een kleine opsomming:

  • Aanbod Sportpretcursussen: skaten, schaatsen, hardlopen, snorkelen, survival en ATB zijn een aantal van de cursussen die de Combinatiefunctionarissen aanbieden.
  • Sport&Spelbus: een bus boordevol sport- en spelmateriaal, die direct na schooltijd op schoolpleinen in de gemeente actief is. Onder  'Sport&Spelbus' is meer informatie te vinden.
  • Evenementen: naast reguliere activiteiten organiseren de Combinatiefunctionarissen ook enkele grote evenementen en thema-weken, die bijna allemaal jaarlijks terug keren. Onder 'Evenementen' is meer informatie te vinden over de Nationale Sportweek en Koningsspelen.
  • Andere activiteiten die de Combinatiefunctionarissen verzorgen zijn: ATB-clinics, verhuur Sport&Spelbus, MRT-screening voor de groepen 2 van de basisscholen, survival, boogschieten, skaten en sporttoernooien voor basisscholen. In overleg met u komen we tot het meest geschikte aanbod. Informatie hierover kunt u vinden in de 'Menu-kaart', deze kunt u per mail opvragen via A.Damvan@tynaarlo.nl
     

Kunt u een activiteit niet vinden of heeft u zelf nog andere ideeën? Neem gerust contact met ons op.


Contactgegevens Combinatiefunctionarissen Sport                                                               

Harry de Vries
h.de.vries@tynaarlo.nl
06 - 51 41 51 23

 

Bastiaan de Bruyn
b.debruyn@tynaarlo.nl
06 - 55 24 57 56

Mathijs Hoster
m.hoster@tynaarlo.nl
06 - 21 13 55 63

Aukelien van Dam
a.damvan@tynaarlo.nl
06 - 43 95 08 99

Twan Boersma
 t.boersma@tynaarlo.nl
 06- 20 93 04 61

 

Jeremy Pfundt
j.pfundt@tynaarlo.nl
06 - 53 61 56 26

Leonie Bezema
leonie.bezema@tynaarlo.nl
06 - 11 29 79 76

 

  

 

 

Facebook